Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Pogorzel

Pogorzel, mazowieckie

  • 820 000 zł
  • 83 m²
  • 9 820,35 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Lenick...

Skontaktuj się

Dom Pogorzel

Pogorzel, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

820 000 zł

83 m²

9 820,35 zł/m²

Dom Pogorzel

Zaktualizowane: 11 maja 2026

820 000 zł 83 m² 9 820,35 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
200 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

200 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 820 000 zł (9 820,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 83 m², 4 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 200 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mengs Group Sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 136/11553/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

POGORZEL stacja PKP Pogorzel Warszawska.
Kameralne lokale w zabudowie bliźniaczej | spokojna okolica | świetna alternatywa dla mieszkania w Warszawie.,
To jedna z tych inwestycji, które od początku mają dobrą energię. Na sprzedaż trafiła świetnie położona działka z gotowym pozwoleniem na budowę, a solidny i doświadczony deweloper szybko dostrzegł potencjał tego miejsca i rozpoczął realizację inwestycji.
Powstają tutaj cztery funkcjonalne lokale mieszkalne o powierzchni ok. (...)

Agent

Arkadiusz Lenicki

609 902...

609 902 815

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz Lenicki

609 902...

609 902 815

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została